Lyžařská škola

Lyžařská škola SNOWFOX

Jsme poměrně mladá lyžařská škola. Našim záměrem je rozvíjení lyžařských dovedností především u dětí a mládeže. Nově se také zaměřujeme na výuku snowboardu. Výuku zajišťují vysokoškolsky vzdělaní instruktoři pod vedením Mgr. Jana Machálka a Mgr. Martina Růžičky.

Rezervace Mgr. Jan Machálek
tel. +420 777 538 387
(volejte s předstihem)

Učíme malé děti i dospělé na vhodných svazích a pod dohledem zkušených instruktorů. Můžete se tak bezpečně naučit základům lyžování a snowboardingu, nebo zdokonalit své stávající schopnosti. Lyžování a pobyt na horách muže být pro Vás radostí a zábavou.

logo lyžařská škola

Výuka probíhá především o víkendech a po telefonické domluvě i v týdnu. Učení je možné i bez předchozí rezervace, ale doporučujeme vždy rezervovat si hodinu a telefonicky se domluvit předem. O víkendu je o učení velký zájem a není tedy vždy jistotou, že instruktoři budou mít volnou hodinu, a Vy budete muset čekat.

Dětská lyžařská školka

Na ty nejmenší čeká dětský svět se zvířátky a lanovým vlečkem. Lyžařská školka je svou polohou a terénem nejlepším místem pro první kroky na lyžích a je ideální přípravou pro pozdější jízdu na velkém vleku a pro sjíždění težších terénů. Ve školce jsou pro Vaše ratolesti připraveni mladí, trpěliví kvalifikovaní učitelé lyžování. Výuky v lyžařské školce je vhodná pro děti již od 3 let!!!

Snowboarding

Snowboarding už dávno není neznámým extrémním sportem. Pokud vás tento sport láká, neváhejte a vyzkoušejte si jízdu na jedné lyži. Naučit se to může opravdu každý, nezáleží na věku ani pohlaví a pokud už umíte jezdit na lyžích, nebudete věřit svým očím, jaké děláte pokroky. Již po dvou hodinách na snowboardu se zkušeným instruktorem, postupujícím dle vhodné metodiky budete schopni bezpečně sjet sami první kopec.

Carving

Je nový moderní způsob lyžování. Tento kurz je vhodný pro pokročilé lyžaře. Pokud byste rádi naplno využívali vlastnosti svých carvingových lyží nebo byste chtěli obohatit svoje lyžařské zážitky o nový prožitek z jízdy, tak je tento kurz ideální šance pro Vás

.

Výukové programy

Individuální (privátní) výuka

Indiviuální nebo privátní výuka je nejefektivnější způsob výuky. Každý žák dostane svého instruktora jen pro sebe. Hlavní výhodou privátní výuky je tedy individuální přístup instruktora, který se okamžitě přizpůsobí Vašim schopnostem, dovednostem a pokrokům.

Inviduální výuka 1 hodina 2 hodiny
1 osoba 600 Kč 1100 Kč

Skupinová výuka

Skupinovu lekci můžete strávit s celou Vaší rodinou, kamarády nebo kolegy z práce pod vedením jednoho instruktora. Výuka není tak efektivní, ale při učení můžete získat slevu a poznat nové přátele. Skupinku tvoří min. 3 a max. 6 lidí.

Skupinová výuka 1 hodina 2 hodiny
3 - 6 osob
(cena za os.)
500 Kč 1000 Kč

Lyžování pro MŠ a ZŠ

Naše škola pořádá lyžařské výcvikové kurzy pro děti MŠ a ZŠ. Kurz probíhá pravidelně jednou týdně ve všední dny po dobu šesti týdnů. O děti je dobře postaráno. Je zabezpečena doprava, výuka i občerstvení pro děti.

Konkrétní termíny, trasy autobusů a ceny výcvikových kurzů najdete přímo na stránkách lyžařské školy

Náš tým

Mgr. Jan Machálek

Vedoucí lyžařské školy
+420 777 538 387

Mgr. Martin Růžička

Vedoucí lyžařské školy